O společnosti

Společnost Rytech kovo s.r.o. vznikla zápisem do OR 5.prosince 2003 a zabývá se kovoobráběním na soustružnických CNC strojích s průchodem vřetene do 50 mm na přírubový materiál do 230mm a CNC frézovaných dílů do 400mm.

Navázala tak na předchozí činnost fy. Perymont s.r.o. která se zabývala velkosériovou výrobou na vačkových automatech a výrobou tlakových reproduktorů již od roku 1993.

Za účelem specializace od roku 2003 vznikla společnost Rytech Kovo s.r.o. se zaměřením jen na kovoobrábění na nových technologiích tj. CNC strojích a byla certifikována ISO 9001. Za uplynulé období až do dnešních dnů si firma vydobyla dobrou pověst mezi zákazníky hlavně díky kvalitě, dodacím termínům a nepřetržitému provozu.

Specializujeme se na větší i malé série 100ks až 1 000 000ks /rok.

K hlavním odvětvím pro které dodáváme je zdravotnícká technika , automobilový a letecký prům.a radiotelekomunikace. Od roku 2005 se vzhledem k požadavkům zákazníků rozšířila nabídka výrobních kapacit i o CNC frézu a roku 2009 přibyly další dvě CNC frézy pro rychlé a přesné obrábění. V souladu s většími nároky na přesnost bylo pořízeno 3D měřidlo pro rychlejší kvalitnější kontrolu dílů. Dále v kooperacích zajišťujeme téměř veškeré povrchové úpravy.

Pro přesnější informace o strojním vybavení navštivte sekci strojní vybavení.